Opinie o Nas
Strona główna

Niebieska herbata Oolong — jakie ma właściwości?Nie trzeba być wielkim miłośnikiem herbaty, aby znać jej poszczególne, podstawowe odmiany. Nawet osoba, która na co dzień prowadzi domowy browar, czyli produkuje odmienny na każdym polu napój, doskonale wie, że są takie herbaty jak czarna, zielona czy też nawet czerwona i biała. Jak się jednak okazuje, nawet wielcy miłośnicy herbat są często w szoku na wieść, że na rynku bez trudu znaleźć można również niebieską herbatę. Czym ona jest, jaki jest jej smak, a co najważniejsze, jakie ma ona działanie?

Czym jest niebieska herbata?

Niebieska herbata Oolong to specjalna odmiana herbaty, która pochodzi z Chin. Jest ona efektem poddania liści częściowej fermentacji, czego efektem jest połączenie właściwości herbaty w pełni sfermentowanej, czyli czerwonej oraz niefermentowanej herbaty zielonej.

Czym charakteryzuje się najważniejszy dla wielu element herbaty, czyli jej smak? Nie da się ukryć, że jest on zdecydowanie łagodniejszy niż w przypadku klasycznej odmiany zielonej, lecz jednocześnie zachowuje wszystkie najcenniejsze właściwości, które towarzyszą piciu klasycznej chińskiej herbaty.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Użytkownik Allegro
0.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
0
0
Nie polecam
0
0
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.